}
info@tuanabiltek.com
+90 532 171 90 93

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması

2000’li yılların başından itibaren Bilgisayarlar hayatın her alanında kullanılmaya başlanmıştır. Bütün elektronik sistemlerde olduğu gibi bilgisayarlarda da teknik problemler oluşmaktadır. Ayrıca bu cihazların çeşitli etkenlerle (internet, USB vs. gibi) olan bağlantıları sık sık performans kaybı, veri kaybı gibi sorunlar meydana getirmektedir. Bu gibi durumlarda sistemin çalışır durumda olması, bilgilerin yedeklenmesi, depolanması, internetin kontrollü kullanımı vb. durumlar için dışarıdan sürekli bir destek gerekmektedir. Kurumsal Bakım Anlaşmaları tam olarak bu ihtiyaçların çözümüne verilen isimdir.

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. TUANA BİLİŞİM SİSTEMLERİ olarak telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis gibi hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Bu kapsamda; Bilgisayarların Bakımı, Onarımı ve Temizliği, Aylık Rutin Kontrolleri, Arıza Tespiti vs. yapılmaktadır.

Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir. Daha sonra müşteri temsilcilerimiz, teknik servis ekibi ile birlikte işletmeyi analiz eder ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi verirler. Sözleşme hazırlanır ve onaylanması durumunda firmanın büyüklüğüne göre oluşturulan bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için iş kaybına uğramazlar, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve ıskonto sağlanır.

Siz de TUANA BİLİŞİM SİSTEMLERİ  ayrıcalıklarından faydalanmak için bize ulaşın…

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BİZE YAZINIZ

Sorun Ve Şikayetlerinizi Burdan Bize Kolayca Yazabilirsiniz.

Güvenlik Kodu