}
info@tuanabiltek.com
+90 532 171 90 93

Güvenlik Kameraları

Güzenlik Kamera Hizmetleri

Güzenlik Kamera Hizmetleri

GÜVENLİK KAMERALARI

Artık Cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan 7 / 24 evinizi ve iş yerinizi görüntülü ve sesli izleyebilirsiniz.Ücretsiz keşif, hızlı montaj, deneyimli personelimiz ve güvenli bir ortam ile artık rahatsınız.

Güvenlik sistemleri günümüzde artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Gerekli fizibilite çalışması ve incelemeler yapıldıktan sonra, şirketinizin gereksinimlerine uygun;

• Güvenlik Kamerası (Mikrofonlu veya mikrofonsuz),

• Alarm sistemleri (Hırsızlık, yangın durumu bildirmeleri),

Bu ürünlerin kurulumu, sistemin devreye alınması ve satış sonrası destek ile hizmetinizdeyiz.

KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ :

Günümüzde kapalı devre kontrol sistemleri (CCTV) ile birlikte IP ve Digital kamera kayıt sistemleri günümüzün ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Ülkemizde ve dünyada güvenliğe olan talep ekonomik ve terör faaliyetlerinden dolayı her geçen gün artmaktadır. Bu talep elektronik güvenlik sistemleri sektörünün hızla gelişmesine yol açmıştır.

Kamera güvenlik sistemleri teknolojisindeki gelişmeler sonucunda kamera kayıt cihazları ile gözetim, günümüzde hem ucuz hem de mevcut olan en değerli koruma, güvenlik ve yönetim aracı halini almıştır. Kobiler, Kurumlar, Binalar Mağazalar hırsızları ve kötü niyetli olan çalışanları kontrol etmek, izlemek, asılsız kaza iddialarına karşı delil toplamak ve birbirinden kilometrelerce uzaklıkta olabilen mağazalarda ya da depolarda müşterilere sunulan malları gözetim altında tutmak için kamera sistemlerinden yararlanmaktadır.

Üreticiler, Kamu kurumları, hastaneler ve üniversiteler ziyaretçilerin ve çalışanların kimliğini tespit etmek, tehlikeli çalışma bölgelerini izlemek, hırsızlığa karşı korunmak, bina ve park alanlarında güvenliği sağlamak için kamera güvenlik sistemleri kullanmaktadırlar. Teknolojinin mümkün kıldığı ölçüde kamera güvenlik sistemleri için yeni kullanım imkanlarıda doğmaktadır. Korunma ve güvenlik alanındaki faydaları dikkate değerdir.

Ancak, şunuda akılda tutmak gerekir ki kamera güvenlik sistemleri kendi başlarına yüzde yüz bir koruma sağlamaları mümkün değildir. Sistemi kullanan kişiler, sistemin kapasitesi hakkında bilgi sahibi, kullanımda vasıflı olmalı ve kamera sistemine yakalanan görüntü ve olaylara derhal tepki verebilmelidir.

Tüm kamera güvenlik sistemlerinde olduğu gibi ürün seçimi kulanıcıların isteklerine göre belirlenmektedir. Sistemi kurmakla yükümlü güvenlik firması ürünler satın alınmadan ve kurulum yapılmadan önce kameraların amaçlarını ve kamera sistemlerinin tesis edileceği ortamları analiz etmelidir. Kullanıcılar ise neyi hedeflediklerini bilmelidirler.

TUANA BİLİŞİM SİSTEMLERİ Kameralı izleme sistemleri konusunda yıllardır faaliyet göstermektedir. Ürün seçiminde çok titiz olan firmamız direk üreticilerle birlikte çalışmaktadır.

İhtiyacınız durumunda ücretsiz keşif için 0532 171 990 93 VE YA 0324 233 26 36 arayarak teknik uzmanlarımızdan bilgi ve keşif hizmeti alabilirsiniz.

  • Pro Kameralar
  • Dome Kameralar
  • Gece Görüş Kameralar
  • Speed Dome Kameralar
  • IP Kameralar
  • Gizli Kameralar
  • Zoom Kameralar

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BİZE YAZINIZ

Sorun Ve Şikayetlerinizi Burdan Bize Kolayca Yazabilirsiniz.

Güvenlik Kodu